Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayyac

site ekle site ekle
Home » » Kıvanç Tatlıtuğ Siyah Beyaz Dizisi

Kıvanç Tatlıtuğ Siyah Beyaz Dizisi

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah Beyaz Son Bölüm ve daha fazlası her hafta sitemizde olacak. Dizinin ayrıtlılarını sürekli güncelleyerek sizlere sunacağız ve dizi başladığı andan itibaren tam donanımlı olarak sizler diziye başlamış olacaksınız. Kıvanç Tatlıtığ’un partneri kim olacak sorusu da çok yakında cevap bulacaktır. Dizinin yapımcılığını ise Ay Yapım’ın yapmasını bekliyoruz. Zira oyuncunun şirket ile sürekli bir ilişkisi var ve bu ilişkinin biteceğini düşünmüyoruz. Bakalım neler olacak bekleyip göreceğiz. 

Siyah Beyaz Canlı izle seçeneği ile de sizlerle birlikte olacağız. Televizyon ekranlarından Siyah Beyaz izleyicisinin her zaman şansı olmuyor ve bu şansı internet üstünden değerlendirmek isteyen izleyicilerimiz sayfamızı ziyaret ederek dizinin yayınının olduğu saat dilimi içerisinde HD kalitesinde izleyebilirler. Ayrıca diğer zaman dilimlerinde de dizininin diğer bölümleri ve yeni bölüme ait Siyah Beyaz Fragmanı her daim sitemizde en hızlı bir şekilde yayınlanacak ve sizlere sunulacaktır.


Siyah Beyaz Tanıtım Fragmanı sizlerle birlikte olacak. Yayında olduğu an itibarı ile sizler dizimizi takip ederek en çok beklenen görüntülerin olduğu Siyah Beyaz Fragmanı sitemizden yayınlanacaktır. Kimler oynuyor ve kimler dizinin çekimlerini bekliyor olacak bunu göreceğiz. Siyah Beyaz izle hayranların vazgeçemediği bir site olacak ve bizler fan sitesi olarak yayınlarımıza bildiğimiz en doğru istikamette devam edeceğiz.


Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder