Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayyac

site ekle site ekle

Beyaz Yalan Dizisi Oyuncuları Mesajları

Sponsorlu Bağlantılar

Beklediğimiz Beyaz Yalan Dizisi nihayet başlıyor. Dizimizin oyuncuları sizler için kısa birer video ile söylemek istediklerini dile getirdiler. Kutsi , Deniz Baysal , Ebru Aykaç , Ege Aydan , Çağlar Sayın başta olmak üzere tüm ekip hazır ve artık 1.Bölüm için bekliyorlar. Aylarca çalışmanın ardından yaptıkları işin ne kadar önemli olduğunun farkındalar ve dizinin tutması ve izleyici tarafından sevilmesi en büyük dilekleri.

Bu büyük işte her beraber çalışmaktan memnun ve mutlu olan bütün oyuncular büyük bir çalışma sonucu şimdi de meyvelerini toplamanın zamanının geldiğini düşünüyorlar. Beyaz Yalan Fragmanları sitemizden de yayınlandı . Bu başlıkları gezerek sizlerde dizinin o güzel tanıtımlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Beyaz Yalan kim Hangi Rolde başlığı ile de dizinin tüm oyuncuları hangi karakter ile karşımıza çıkacak bunu da öğrenebilirsiniz. Show Tv bu yapımdan çok şey bekleyen bir kanal ve bu yapımın iyi  başarılar yakalayacağını düşünüyor. Şimdi sözü oyunculara verelim ve bakalım bizlere ne mesaj vermişler.

İlk Olarak Kutsi ile başlıyoruz... Dizimizin Demir'i bakalım neler söylemiş ?
Beyaz Yalan Melek ve Alara'sı Deniz BaysalAsude karakterine hayat verecek oyuncumuz Ebru AykaçBeyaz Yalan dizisi kötü adamı Fikret , aslında Ege Aydan sakin rollerin adamıdır ama bakalım nasıl bir rol üstlenecek ?

Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder