Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayyac

site ekle site ekle
Home » » Gamsız Hayat Dizisi Yakında Başlıyor

Gamsız Hayat Dizisi Yakında Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Gamsız Hayat Dizisi hakkında detaylı bilgiler bulmak için hazırlanan fan sitemiz açılmıştır. Başrol oyuncuları Ceyda Ateş , Ali Aksöz ve Ahmet Rıfat Şungar oldu ve bu isimlere televizyon dünyasının usta isimlerinin eklenmesi ile ortaya süper bir kadro çıkacaktır buna inanıyoruz doğrusu.

Show Tv uzun zamandır devam eden atılımı son dönemlerde meyvesini vermeye başladı. Asla Vazgeçmem’in ardından özellikle yaz aylarında yayınlanan dizilerden birisi olan İlişki Durumu Karışık ile iyice vazgeçilmez bir kanal olmayı sürdürdü. İşte bu dizilere en son eklenen "Gamsız Hayat" oldu.

Gamsız Hayat Konusu ise yine genç isimlerden oluştuğu için bu gençlerin yaşadıkları ve aşk entrika yüklü bir konu olacak. Gençlerin hayatta karşılaşacakları zorluklar ve onlarla mücadelesini gözlerimizi alamadan izleyeceğiz. Uzun bir zamandır ekranlarda gözükmeyen isim olan Ceyda Ateş bu dizi ile kendisine gelmenin planlarını yapıyor olacak ve başarıya aç bir kadro ile yola çıktığının da farkında.

http://gamsizhayatizle.blogspot.com


Gamsız Hayat Fragmanı , yayınlandı ve 2 adet fragman yayınlanmış oldu. Bu fragmanları fan sitemizde bulabilirsiniz.  Sitemizde ayrıca dizi hakkında detaylı bilgiler , oyuncu biyografilerini bulmanız mümkün olacak. Dizi fanların en çok merak edilen konularını siz değerli izleyiciler için sunmak için çalışıyoruz.Gamsız Hayat hangi kanalda sorusu da en çok merak edilen konulardan birisi. Bu sorunun cevabının da Show Tv olduğunu belirtelim tekrardan. Gamsız Hayat Ne Zaman Başlayacak sorusu için ise henüz netleşmiş bir zaman diliminin olmadığını belirtelim. Ama Ekim ayı gibi bizlerle olacağını tahmin ediyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar

0 yorum :

Yorum Gönder