Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayyac

site ekle site ekle
Home » » Hatırla Gönül Harika Hikayesi ile Geliyor

Hatırla Gönül Harika Hikayesi ile Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

harika öyküsü ile bizlere yeni sezonda merhaba diyecek olan Hatırla Gönül hikayesi ve bize vereceği mesajlar ile hayatımıza ayrı bir noktadan girecek. kadrosu güçlü isimlerden kurulu olmasının da avantajını kullanacak olan yapım bakalım nasıl bir giriş yapacak. Uzun zamandır yapılması planlanan dizi için Gökçe Bahadır ve Onur Saylak ile anlaşıldı. Ve artık Hatırla Gönül Oyuncuları da belli olmaya başlayacak.

Star Tv imzalı yeni bir yapım yakında ekranlarda olacak. oyuncu kadrosu açıklanan Hatırla Gönül Dizisi  hangi kanalda ve nasıl bir yapım olacak gelin bir göz atalım . Yapım şirketi dizinin tanıtım çalışmaları yapması sonucu dizinin hangi kanalda olacağı da netleşti. Bu kanal yerli dizide şuan için iyi bir iş çıkaran Fox Tv oldu. Yeni dizimizin kanalı Fox oldu ve artık başlaması için bizlere beklemek kaldı. Yine bu şirketin yani Pastel Film tarafından hazırlanan bir dizi olan O Hayat benim adlı dizi de Fox ekranlarından yayınladığını da belirtelim. Yapım şirketinin aynı olması ve dizinin tutması "Hatırla Gönül"  hayranlarının seveceği bir iş çünkü dizinin izleyici kitlesi hemen hemen hedef alınmıştır ve seyirci nasıl bir yapım beklediğinin farkındalar. Şuan için boş günü de bulunan Star yeni yayınlayacağı bu yapım ile her güne bir dizi sığdırmayı amaçlıyor ve bunu da başaracak gibi gözüküyor.

Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :

 1. film izle me imkanı sunan sitemizde sinema izleme fırsatının yanı sıra
  canlı tv izleme ve bunun dışında yerli dizi izleme ile birlikte erotik film izle ve video izle ile birlikte yabancı dizi leri bulabilirsiniz iyi seyirler dileriz.

  YanıtlaSil
 2. Paylaşımlarınız harika ilgiyle takip ediyorum... biraz daha güncelliği artırırsanız harika olacaktır.

  full hd film izle
  Film izle

  YanıtlaSil