Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sayyac

site ekle site ekle
Home » , , » Beyaz Yalan 6.Bölüm izle - 2.05.2015

Beyaz Yalan 6.Bölüm izle - 2.05.2015

Sponsorlu Bağlantılar

Beyaz Yalan 6.Bölüm ( Beyaz Yalan Son Bölüm) yine heyecan dolu olacak. Alara İstanbul'a gelmesi ile ortalık iyice karışacak. Mecburen oyuna devam etmek zorunda olan Alara artık Melek olarak onun evine gidecek ve onun evinde yaşamak zorunda. Bu zor durumda da hala kibrini koruyan Alara nasıl bir yaşan sürecek ?


Zeliş bu durumda en çok yardımcı olacak kişi olarak gözüküyor. Öyle ki ikisinin de yapmış olduğu bu Beyaz Yalan dan haberi olan tek kişi olması nedeni ile mecburen Alara ile ilgilenmek zorunda kalacak. Alara'nın o şımarık hallerinden dolayı Zeliş'i zor anlar bekliyor olacak. Alara eve Melek olarak döner ama Halil ve bakkal yüzünden zor anlar yaşayacaktır. Bu zor zamanları nasıl atlatacağını hep beraber göreceğiz.

Melek bu oyunun bitmesini ister ama Alara yüzünden dolayı hala kendini düşünür ve bu oyuna devam edilmesini ister. Melek ile Demir arasında yaşanan yakınlaşmayı duyunca Alara nasıl bir tepki verecek. Bu ve daha çok olay için "Beyaz Yalan" Cumartesi günü 22:30 da Show Tv'de.

Beyaz Yalan Canlı izle
Sponsorlu Bağlantılar

2 yorum :